Tworzymy dla Was sami, od zera, w Polsce. Pokrowiec uszyty z największą starannością, by cieszył przez wiele lat.

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_a98 copy

Kim jesteśmy?

W KIKAM tworzymy produkty dla Was sami, od zera po efekt końcowy. Produkty są uszyte z największą starannością i sercem, w mojej szwalni, gdzie wytwarzane są z poszanowaniem praw pracownika.

Kikam

Zdrowie

Zdrowy kręgosłup i wypoczynek to dziś marzenie każdego z nas. Dzięki Naszym piłką, którym nadajemy indywidualny charakter,będziesz zawsze korzystać w pracy za biurkiem czy oglądając telewizję. Ćwicząc z dzieckiem lub samemu. Niepowtarzalny design naszych produktów sprawi, że nasze produkty będą wywoływać uśmiech satysfkacji, że w kazdym momencie możesz dbać o swoje zdrowie i nie martwić się, że psuje wygląd Twojego pomieszczenia.

house_17

Materiały

Używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów pokrywających piłkę, takich jak gruba tkanina poliestrowa lub tkanina poliestrowa pokryta skórą. Szwy są podwójnie szyte z mocnymi przędami poliestrowymi, co gwarantuje bezpieczne i długotrwałe użytkowanie.

Jak zadbać?

Pakowanie

Pakujemy w piekne ekologiczne opakowanie, które od samego początku jest wyrazem naszego szacunku do Ciebie oraz do natury. Kartony wykonane w 100% z makulatury, materiały reklamowe oraz rachunek z papierów ekologicznych.

house_12
Zrzut ekranu 2024-04-2 o 14.25.22

Pielęgnacja

Ciesz się jak najdłużej produktami KIKAM dzięki odpowiedniej konserwacji. Zalecenia do czyszczenia piłki: do czyszczenia tkaniny należy użyć miękkiej bawełnianej ściereczki, lekko nawilżonej wodą. Aby usunąc plamę należy wykonywać delikatne okrężne ruchy i następnie pozostawić tkaninę do wyschnięcia. W przypadku uporczywego zabrudzenia zaleca się użyć odpowiedniego detergentu, który służy do tkanin obiciowych (polecamy mydło szare). W celu usunięcia pozostałości detergentu w tkaninie należy ją skrapiać wodą i delikatnie odsączać do momentu całkowicie usunięcia detergentu. Dodatkowo można piłkę odkurzać 😉