Piłka edukacyjna KIKAM to więcej niż piłka …

Dobra edukacja nie potrzebuje elektronicznych gadżetów, wręcz przeciwnie. Misja KIKAM to powrót do korzeni – do nauki poprzez zmysły, poznawanie i doświadczanie. Dlatego nasz flagowy produkt, stworzony dla małych ludzi (i nie tylko), sprawia, że zwykła piłka fitness to coś więcej niż tylko piłka… to wszechstronne narzędzie, które można wykorzystać do wielu ćwiczeń i pracy.

Piłka do ćwiczeń fitness sama w sobie jest bardzo użyteczna. Zabawa i ćwiczenie z nią ma wiele zalet – redukuje przeciążenia sensoryczne, zmniejsza nadpobudliwość, wzmacnia koncentrację, łagodzi stres, ćwiczy wady postawy, poprawia interakcje społeczne. Można ją wykorzystać do ćwiczeń, zabawy, ale też do pracy (zamiast krzesła), aby zachować dobrą kondycję ciała i umysłu.

Piłka edukacyjna KIKAM pokryta jest dodatkowo oryginalnym pokrowcem, co czyni z niej prawdziwy wehikuł wyobraźni będący mapą świata do odkrycia. Pokrowiec KIKAM, ma wzór, kolory oraz miękki materiał, zgodne z metodologią Montessori. Grafika kuli ziemskiej  z kontynentami w firmie dużej piłki jest niczym globus 3D, który pozwala doznawać i poznawać wszystkimi zmysłami. Inspiruje młode umysły do poznawania geografii w sposób, który łączy naukę z zabawą i przyjemnością. Zestaw dodatkowych łatwo doczepianych rzepów pozwala rozwijać wiedzę i znajomość świata o kolejne szczegóły.